C11000 meď, tiež známy akoT2na medzinárodných trhoch respCu-ETPv Európe je nesporným globálnym štandardom pre vysoko{0}}elektrické aplikácie. Jeho určujúcou charakteristikou je minimumelektrická vodivosť 101 % IACS, úroveň dosiahnutá dôslednou elektrolytickou rafináciou, ktorá zaručuje ačistota medi minimálne 99,90 %.. Táto bezkonkurenčná vodivosť minimalizuje straty energie, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre prípojnice, vysokovýkonné-koncovky a systémy distribúcie energie. Preskúmajte náš rozsiahly inventár profilov C11000 na stránkePrehľad produktov C11000.
Ako C11000 dosiahne 101% vodivosť IACS?
Označenie "Electrolyt Tough Pitch" (ETP) vMateriál c11000je kľúčom k jeho vynikajúcemu elektrickému výkonu. Počas procesu rafinácie sa zámerne zavádza kyslík, aby oxidoval a odstránil nečistoty ako síra a železo, ktoré by inak bránili toku elektrónov. Tento kontrolovaný obsah kyslíka, zvyčajne medzi0,02 % a 0,04 %, zabezpečuje, že zvyšná medená matrica je výnimočne čistá. Podrobný rozpis týchto stopových prvkov nájdete v našej technickej príručke na stránkechemické zloženie zliatiny C11000.
Hoci tento obsah kyslíka bráni použitiu C11000 pri vysokoteplotnom vákuu alebo pri spájkovaní vodíkom (pretože môže viesť k vodíkovému krehnutiu), nemá žiadny negatívny vplyv na vodivosť alebo tepelný výkon v štandardných elektrických prostrediach.
Metriky elektrického a tepelného výkonu C11000
| Nehnuteľnosť | Metrické | Hodnota | Význam |
| Elektrická vodivosť | % IACS | 101 % min | Priemyselný štandard pre nízke straty |
| Elektrický odpor | ohm·mm²/m | 0,01707 max | Nízky odporový ohrev |
| Čistota medi | % Cu + Ag | 99,90 % min | Vysoká integrita signálu |
| Tepelná vodivosť | W/m·K | 388 | Efektívny odvod tepla |
| Obsah kyslíka | % | 0.02% - 0.04% | Zvyšuje čistotu |
Mechanická integrita tempera C11000 H02 pre konštrukčné aplikácie
Okrem jeho elektrických schopností,C11000 meďponúka robustné mechanické vlastnosti, najmä pri bežnej tvrdosti H02 (polovičná{1}}tvrdá). Tento stav poskytuje kritickú rovnováhu: dostatočnú tuhosť na udržanie štrukturálnej integrity prípojníc a konektorov pri zachovaní dostatočnej ťažnosti na tvarovanie a ohýbanie. S pevnosťou v ťahu zvyčajne v rozsahu od240 až 300 MPadokáže odolať mechanickému namáhaniu pri skratoch-.
Pre inžinierov, ktorí navrhujú zložité zostavy prípojníc, ktoré vyžadujú presné ohyby, je pochopenie tvarovateľnosti materiálu kľúčové. Náš sprievodca či C110 meď je ohýbateľnápodrobnosti o tom, ako dosiahnuť tesné polomery bez ohrozenia celistvosti materiálu.
Kľúčové mechanické vlastnosti C11000 H02 Temper
| Nehnuteľnosť | Jednotka | Rozsah hodnôt |
| Pevnosť v ťahu | MPa | 240 - 300 |
| Medza klzu | MPa | 170 - 280 |
| Tvrdosť (Vickers) | HV | 75 - 95 |
| Predĺženie (rozmer 50 mm) | % | 15 % min |
Globálne štandardy: C11000, T2 a Cu-ekvivalent ETP pre obstarávanie
Z pohľadu medzinárodného obstarávania B2B,C11000(označenie OSN),T2(čínsky štandard GB) aCu-ETP / CW004A(európska norma EN) sú uznávané ako ekvivalentné triedy. Všetky špecifikujú to istéMinimálna čistota medi 99,90 %.a101% vodivosť IACS. Táto globálna štandardizácia zjednodušuje získavanie zdrojov pre nadnárodné projekty.
CenaC11000 meďslúži ako priemyselná základňa pre výrobky z čistej medi. Jeho široká dostupnosť a vysoké objemy výroby prispievajú k jeho nákladovej-efektívnosti, vďaka čomu je predvolenou voľbou pre väčšinu elektrickej infraštruktúry, pokiaľ si špecifické extrémne podmienky (ako vákuum alebo -vysokoteplotné zváranie) nevyžadujú vyššiu-čistotu bezkyslíkového-typu.
Globálne ekvivalenty a kľúčové špecifikácie
| Označenie | Krajina/región | Čistota (% Cu min) | Vodivosť (% IACS min) | Stav kyslíka |
| C11000 | USA (UNS) | 99.90 | 101 | Tvrdý tón (kyslíkové-ložisko) |
| T2 | Čína (GB) | 99.90 | 101 | Tvrdý tón (kyslíkové-ložisko) |
| Cu-ETP / CW004A | Európa (EN) | 99.90 | 101 | Tvrdý tón (kyslíkové-ložisko) |
Získajte cenovú ponuku-v reálnom čase
FAQ
1. Je C11000 vhodný pre vonkajšie aplikácie?
Áno, ale pri dlhšom vystavení v korozívnom prostredí (napr. pobrežie) sa odporúča pokovovanie (ako cín alebo striebro), aby sa zabránilo povrchovej oxidácii a zachoval sa optimálny kontaktný odpor.
2. Aká je maximálna prúdová zaťažiteľnosť C11000?
Závisí to od plochy prierezu vodiča{0} a okolitej teploty. Jeho 101% vodivosť IACS však zaisťuje, že zvládne vysoké prúdy s minimálnym odporovým ohrevom.
3. Môže byť C11000 použitý pre vinutia transformátora?
Áno, bežne sa používa pre primárne a sekundárne zvody. Pre vinutia jadra, kde sa môže hromadiť extrémne teplo, môžu niektoré aplikácie používať striebro -meď alebo kyslík{2}} bez obsahu striebra, aby sa zvýšila tepelná stabilita.
4. Ako je C11000 v porovnaní s mosadzou pre elektrické svorky?
C11000 ponúka výrazne lepšiu vodivosť (101 % vs Mosadz je primárne vybraný pre svoju vynikajúcu opracovateľnosť a nižšie náklady na terminály s nízkou{5}}výkonnosťou a zložitou-geometriou.
5. Považuje sa C11000 za „bezolovnatý-bez obsahu“?
áno. Obsahuje maximálne 0,005 % olova, čo zodpovedá RoHS a ďalším environmentálnym predpisom.
6. Môže vaša továreň dodať na mieru-vyrobené komponenty C11000?
áno. Zabezpečujeme nielen dodávky surovín ot2 meďale aj presné CNC obrábanie a ohýbanie pre zákazkové prípojnice a koncovky.Kontaktujte nás pre plne integrovanú cenovú ponuku.
Špecifikácie a sortiment produktu
| Kategória produktu | Bežné druhy (zliatiny) | Rozsah veľkostí (rozmery) | Normy |
| Medené tyče | C11000, C12200, C10200, C14500 | Priemer:3 mm – 400 mm Tvar:Okrúhle, šesťhranné, štvorcové |
ASTM B187, EN 12163 |
| Medené rúrky | C11000, C12200 (DHP), C10200 (OF), C27200 | OD:2 mm – 219 mm Hrúbka steny:0,2 - 20 mm |
ASTM B280, EN 12735 |
| Medené dosky | C11000 (ETP), C10200, C12200 | Hrúbka:0,1 mm – 150 mm šírka:Až 2500 mm |
ASTM B152, DIN 1751 |
| Medené drôty | C11000, C10200, mosadzný drôt | Priemer:0,05 mm – 10,0 mm Formulár:Cievka alebo cievka |
ASTM B3, EN 13602 |
| Medené pásiky | C11000, C12200, C26800 (mosadz) | Hrúbka:0,05 mm – 3,0 mm šírka:5 mm – 610 mm |
ASTM B19, EN 1652 |
Poznámka k prispôsobeniu:
Vlastné rozmery:Poskytujeme presné rezanie a rezanie, aby sme splnili vaše špecifické požiadavky projektu.
Dostupné tempery:Mäkká (O), Pol{0}}tvrdá (H02), Plne tvrdá (H04) a Pružinová (H08).
Povrchová úprava:Svetlé žíhanie, leštené alebo pokovované (cín, striebro, nikel) na požiadanie.
Priemyselné{0}}kvalitné exportné balenie
Maximálna ochrana proti oxidácii, vlhkosti a poškodeniu pri preprave.
1. Anti-ochrana proti oxidácii
Ochranná fólia VCI Paper & Moisture-:Každá objednávka je vákuovo-zapečatená alebo zabalená do-antikoróznych materiálov, aby sa zabezpečilo, že meď zostane počas námornej prepravy svetlá a bez lesku{2}}.
2. Zosilnená štrukturálna podpora
Drevené prepravky vhodné na plavbu:Používame vystužené drevené puzdrá-bez fumigácie (ISPM-15) a oceľové pásky na tyče, rúrky a ťažké platne, aby sme predišli ohýbaniu alebo poškriabaniu povrchu.
3. Bezpečná manipulácia a nakladanie
Vysokozdvižný vozík-Pripravené palety:Všetky materiály sú zabezpečené na štandardizovaných exportných paletách pre jednoduché vykladanie a maximálnu stabilitu v kontajneroch.
4. Jasná identifikácia
Profesionálne označovanie:Každý balík obsahuje podrobné štítky s číslami tepla, špecifikáciami a čistou hmotnosťou pre efektívnu správu zásob.





Pokročilá výroba a kontrola kvality
1. Základné výrobné zariadenia
Up{0}}odlievanie a linky kontinuálneho odlievania:Zaisťuje medené tyče a drôty vysokej{0}}čistoty bez kyslíka- s jednotnou štruktúrou zŕn.
Vysoko presné{0}}trate na valcovanie za studena/za tepla:Automatická kontrola hrúbky medených plechov a pásov s toleranciou ±0,01 mm.
Veľkoplošné-extrúzne a ťahacie stroje:Schopný vyrábať bezšvíkové medené rúry a tyče rôznych priemerov a tvarov.
Atmosféricky riadené žíhacie pece:Proces svetlého žíhania na dosiahnutie špecifických temperovaní (mäkké, polotvrdé, polotvrdé, tvrdé) bez povrchovej oxidácie.
2. V-Centre vlastných testov
Priame-čítacie spektrometre:Okamžitá analýza chemického zloženia zaručujúca čistotu Cu a presné legovanie (mosadz, bronz atď.).
Univerzálne skúšačky ťahu:Overenie mechanických vlastností vrátane pevnosti v ťahu, predĺženia a medze klzu.
Vírivé prúdy a ultrazvukové testovanie:100 % nedeštruktívna-kontrola rúr a tyčí na zistenie vnútorných trhlín alebo kazov.
Testery vodivosti a tvrdosti:Zabezpečenie elektrickej vodivosti (IACS) a tvrdosť podľa Vickersa/Rockwella spĺňajú medzinárodné normy (ASTM, EN, DIN).





Získajte rýchlu cenovú ponuku a plán logistiky




